4a.jpg

Spersonalizowany podarunek – krok po kroku

Jaki prezent chcesz sprawić? Komplet koszul spilliaert, garnitur Scabal, a może chinosy i sportową marynarkę, szyte na miarę? Napisz lub zadzwoń do nas, ustalimy jego wartość. Po dokonaniu zamówienia przygotujemy indywidualny bon na prezent dla mężczyzny – gotowy do wręczenia.

Po otrzymaniu bonu osoba obdarowana kontaktuje się z nami i umawiamy się na spotkanie w naszej pracowni we Wrześni (Wielkopolska, w pobliżu autostrady A2) lub w dowolnym miejscu w Polsce, a nawet za granicą. Podczas spotkania zdejmujemy miarę i ustalamy wszystkie szczegóły.

Fachowe doradztwo – skorzystaj ze wskazówek stylisty

Jako znawcy męskiej mody black tie, business oraz smart casual, służymy profesjonalną radą oraz dysponujemy wzornikami wszelkich dostępnych w ofercie naszych partnerów skór, tkanin i dodatków. Z przyjemnością dopasujemy rozwiązanie (biznesowy garnitur, wytworny frak czy elegancki płaszcz na miarę), które ucieszy nawet najbardziej wymagającego klienta.

Szukasz pomysłu na prezent?

Trafiony upominek ucieszy obdarowanego. Podsuwamy Ci znakomity pomysł na prezent dla każdego dżentelmena – ręcznie uszyte buty na zamówienie. Obuwie na miarę szyjemy za pośrednictwem belgijskiej firmy Ambiorix. Jesteśmy w stanie zaoferować ok. 30 różnych wzorów, kolorów i rodzajów skór. Zapraszamy – obejrzyj przykładowe modele męskich butów na miarę. Imponujący wybór, prawda?

Skontaktuj się już teraz!