boreliopng_edited.png

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4

Ciesz się idealnie skrojoną garderobą również po pracy i w weekendy! Dzięki ofercie szycia miarowego spodni na każdą porę roku – długich i krótkich – oraz casualowych marynarek, możesz pozwolić sobie na posiadanie całej szafy pełnej świetnie dopasowanej odzieży męskiej na każdą okazję. Twoje ubrania smart casual i casual również będą leżały jak ulał, tak samo jak garnitur szyty na miarę czy indywidualnie zaprojektowane biznesowe koszule.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Wysmakowana elegancja prosto z Belgii

Dzięki nam możesz mieć kompaktową, w pełni funkcjonalną garderobę, pełną ulubionych i często wybieranych ubrań. Mamy dla Ciebie propozycję od belgijskiej firmy Borélio -codzienne marynarki, spodnie sztruksowe, jeansy i chinosy, a także krótkie letnie bermudy. Wszystko to możesz uszyć na zamówienie. Wybieraj spośród najwyższej jakości tkanin, takich jak: tradycyjny brytyjski sztruks, wytrzymałe płótno bawełniane czy legendarnej jakości japoński denim oraz wiele innych. Najlepsi europejscy krawcy przygotują dla Ciebie ubrania Twoich marzeń.

Ubrania szyte na miarę – dlaczego warto je zamówić?

Dzięki Spilliaert możesz w jednym miejscu zamówić indywidualny projekt i szycie miarowe całej Twojej garderoby. Raz na zawsze zapomnij o zupełnym wizerunkowym faux pas, z jakim może wiązać się niedopasowanie płaszcza do butów albo mankietu koszuli do wykończenia rękawa marynarki. Z naszym centrum dowodzenia będziesz spać spokojnie, a modowe kompromitacje ominą Cię z daleka. Co więcej, to Ty będziesz w centrum zainteresowania i zbierzesz wszelkie możliwe komplementy.