spillaert.png

Wychodzimy naprzeciw potrzebom eleganckich mężczyzn, którzy chcieliby stworzyć spójną garderobę, która będzie zaprojektowana zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami. Sklepy sieciowe nie są w stanie zapewnić pełnej gamy rozmiarów, zaś jakość odszycia i tkanin, nie mówiąc już o wygodzie użytkownika, pozostawia wiele do życzenia. Podjęliśmy wyzwanie ubrania każdego dżentelmena od stóp do głów – polecamy ręcznie szyty garnitur na miarę, indywidualnie dopasowane koszule na miarę oraz trwałe i eleganckie buty na zamówienie Ambiorix.

Dysponujemy aż 5.000 różnych rodzajów tkanin. Ubrania (garnitury, stroje ceremonialne i płaszcze) męskie szyje belgijski producent, Scabal, we własnym zakładzie w Niemczech, z tkanin z własnej produkcji (Anglia) lub z materiału klienta.

Stawiamy na skompletowanie całorocznej garderoby, pełnej wysokiej jakości ubiorów i butów męskich, uszytych lokalnie z wysokiej jakości surowców. Z nami Twoja nowa szafa będzie idealnie zgrana kolorystycznie, a jednocześnie dopasowana do typu Twojej sylwetki, urody oraz osobowości. Szyjemy spersonalizowane koszule na wymiar spilliaert, a także współpracujemy z najlepszymi europejskimi pracowniami krawieckimi (Scabal, Borelio, Ambiorix) – zapewniamy dostęp do tysięcy znakomitych tkanin, skór i dodatków.

Nie masz czasu? Nie szkodzi, jesteśmy w stanie umówić się z Tobą, nie zakłócając prowadzonej przez Ciebie działalności. Sami jesteśmy w stanie dojechać lub dolecieć do Ciebie i spotkać się z Tobą w umówionym kilka dni wcześniej miejscu i czasie. Dla naszych mobilnych doradców żadna nietypowa lokalizacja nie stanowi jakiegokolwiek wyzwania. Nieważne, czy przebywasz na urlopie, jesteś w podróży służbowej, czy odpoczywasz w domu – podaj z kilkudniowym wyprzedzeniem dokładny termin (data i godzina) oraz adres miejsca konsultacji, a także wszelkie inne niezbędnie dane (imię i nazwisko, telefon, adres e-mail, temat wiadomości), a spotkamy się z Tobą.

Wspólnie wybierzemy ofertę skrojoną na Twoją miarę (np. garnitur i buty męskie na zamówienie, a Ty zaoszczędzisz czas potrzebny na żmudne przymiarki i uciążliwe dojazdy do pracowni krawieckich i szewców.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom