[rozmiar pierwotny] spillaert.png
Bor%C3%A9lio_17_juli_227%2BWEB_edited.jp

Nasza oferta premium obejmuje szycie koszul na miarę w naszej lokalnej pracowni. Indywidualnie skrojona koszula to odpowiedź na niewielki wybór gotowych, a jednocześnie korzystnie prezentujących się fasonów, jakie mamy do dyspozycji w sklepach z męską odzieżą. 

Krawiectwo męskie – fachowe porady

Kilkaset rodzajów materiału, kilkadziesiąt wzorów i kolorów guzików, nie mówiąc już o niezliczonych wersjach kołnierzy i mankietów to za wiele naraz? Nie możesz się zdecydować? Wybierzemy krój, który idealnie pasuje do Twojej sylwetki – ukryje jej mankamenty, a jednocześnie podkreśli zalety. Dopasujemy paletę odcieni naszych koszul do Twojego ulubionego garnituru. Do całości stroju dobierzemy eleganckie buty na wymiar. Stawiamy na zgraną kolorystycznie garderobę, uszytą lokalnie, z najwyższej jakości tkanin.

Idealne doradztwo

Wspólnie sprawdzimy, w czym będzie Ci do twarzy i zaprojektujemy Twój niepowtarzalny, przebojowy wizerunek. Dopełnimy wszelkich starań, aby wybór naszej firmy spełnił Twoje oczekiwania. 

Zapytaj o możliwości personalizacji, wybierz swój fason, preferowany krój mankietu i kołnierzyka, rodzaj, strukturę i deseń tkaniny oraz kolor, kształt i grubość guzików.